GRANITO URMAS, UAB

Karte biznesi Kartë virtual biznesit
GRANITO URMAS, UAB

GRANITO URMAS, UAB

Energjia dhe burimet natyrore, Stone products

Kantrimiškio k., Širvintų sen.
LT-19131, Širvintai, Lituani
+370 38247 590
 
Pjesë:

Ngulit

Kodi company: 110868487
Kodi vat: 108684811
Ss code siguruesi: 960518
Ore pune
I-V 8:00-17:00

- GRANITO URMAS, UAB

Link të Karte biznesi

Certifikata


Gazelė 2015
Gazelė 2014
lart

Hartë


lart

Kategoria e aktivitetit të


Energjia dhe burimet natyrore, Stone products
lart

Kodi qr

QR CODE
lart

vCard

lart

Faqja e internetit

Adresa e internetit: www.granitourmas.lt

Emri site: UAB "Granito urmas" - granito plokštės ir blokai

Faqja e internetit përshkrimi: Didmeninė prekyba - granito blokai ir granito plokštės. Granito pjovimas ir poliravimas

Keywords: granito blokai, granito plokštės, granito pjovimas, granito poliravimas
lart

Shqyrtime

Vlerësim: 4.0/5
Vlerësuar me: 1

lart

Kompani të ngjashme


JOGMINDA, UAB
VITAKA IR KO, UAB
Paminklų dirbtuvės, individuali veikla
ŽYBARTUVA, UAB
OLAN LT, UAB
KARBONAS, UAB
GRANITAS, UAB
POLITECA, UAB
BALTIJOS MARMURAS, UAB
D. VAREC, UAB
ROMO PAMINKLAI, R. Pabarškos individuali veikla
TALJA, S. Rakūno TŪB
AKMENIJA, UAB
RAMYBĖS TAKAS, UAB
AKMATEX, UAB
SMIGĖ, UAB
Vizitinekortele.lt
Virtuali vizitinė kortelė

© 2014-2017 www.vizitinekortele.lt - Kartë virtual biznesit. Karte biznesi GRANITO URMAS, UAB Karte biznesi